Esnek


Modüler


İnovatif


Çözüm Odaklı Yazılımlar

Misyonumuz
Yenilikçi uygulamalar ile sektörü yönlendirmek, ülkemizin ihtiyacı olan web tabanlı yazılımları çözüm odaklı olarak sunmak, kaynakları en etkin şekilde kullanarak hedef pazarlarda sürekli gelişerek büyümektir.

Vizyonumuz
Kalite standartlarini önceleyen, ilkeli ve dürüst çalişma prensiplerinden ödün vermeden kurumsal işleyiş içerisinde sektörün saygin ve lider bir işletmesi haline gelmektir.

Değerlerimiz
Müşteri odaklı yaklaşım, çözüm odaklı iş planı oluşturma, kaliteyi önceleyen, insana ve yaşama dair tüm değerlere saygılı bir ekip ile uzun dönemli ve sürdürülebilir hedefler gözetiyoruz.

Rönesis, Türkiye'nin ilk ve tek bulut tabanlı yönetim sistemi!


Tüm süreçleri uluslararası kabul görmüş standartlara göre yürütülmekte olan Rönesis Yönetim Sistemleri , StartUp proje olarak 2015 yılından itibaren temelleri atılmaya başlanmış, yaklaşık 3 yıl süren yazılım ve geliştirme süreci sonunda, 2018 yılından itibaren fiilen hayata geçirilmiştir.

ISO 27001 Standartlarına uygun olarak tasarlanmış olan Rönesis Yönetim Sistemleri, müşteri ilişkilerini önemseyen, dünya kalite normlarında bilişim ve teknoloji çözümleri üretmeyi hedefleyen uzman kadro ile doğru ve etkili çözümler üreterek genişlemeyi hedeflemektedir.

Rönesis, KOSGEB'le daha güçlü

Türkiye'nin ilk ve tek bulut tabanlı yönetim sistemi Rönesis, 2019 yılı Ocak ayı itibariyle yazılım projesi olarak KOSGEB tarafından desteklenmeye başlanmıştır.

Rönesis, Google Cloud ile daha hızlı!

Rönesis, Google'ın Cloud Platformu ile artık çok daha hızlı! Google Inc işbirliği ile 2019 yılı Şubat ayı itibariyle sunucularımız artık Google Cloud Platform'unda...

Google Play ve Rönesis iş ortaklığı ile mobil uygulamalarınız uygulama marketlerinde!

Üyeleriniz için mobil uygulamalarınız artık bir tık kadar uzakta... Android işletim sistemine sahip cep telefonları için en popüler uygulama marketi Google Play ile geliştirdiğimiz iş ortaklığı ile uygulamalarınız çok daha hızlı yerini alacak.